Må jeg betale for bruk av aktivitetshuset?
Nei, du låner huset kostnadsfritt, men det er ikke til utlån for andre enn beboere. Aktivitetshuset kan lånes for maksimum 1 uke. I aktivitetshuset finnes det fasiliteter som kjøkken, senger, dusj/toalett. Det er plass til ca. 40 gjester, men det er ikke nødvendigvis utstyr til så mange. Siden dette er kostnadsfritt, og vi ikke betaler for renhold, må den som låner aktivitetshuset ta ansvaret for å rydde opp etter festlighetene.
Aktivitetshuset kan lånes opptil 1 uke sammenhengende. Alle som låner aktivitetshuset må gjøre følgende etter bruk:
- Vaske gulv, bord, kjøkken og flytte møbler på plass (hvis nødvendig).
- Tømme søppel
- Fjerne tomflasker
- Tømme oppvaskmaskin og sette glass, tallerkner osv på plass-
- Vaske toalett og sørge for at det er toalettpapir / tørkepapir.
Vennligst gi beskjed til styret dersom noe mangler. Toalettpapir, tørkepapir, rengjøringsmidler etc.
Hvis noe blir knust / ødelagt, må dette meldes til styret. Leietaker er erstatningspliktig.
Det må ikke spilles høy musikk, eller være noe støy inne eller utenfor lokalet mellom klokken 23:00 - 07:00 i henhold til ordensreglene.
Kun på og avlessing og ikke parkering over lengre tid ved aktivitetshuset.
Vi vedlikeholder en kalender som viser når aktivitetshuset er ledig, klikk her for å se kalenderen
Det er mulig å reservere tid online ved å bruke vårt online booking skjema, alternativt kan du sende en epost til utleie@eikeberget.no eller eikeberget@styretmitt.no.
Klikk
her for å se når det er ledig, og
her for å fylle ut booking skjema. Eller trykk på menyen på venstre side.